• DJI RONIN SC PRO COMBO
DJI RONIN SC PRO COMBO
Ürün Kodu : 6958265191176       Yorumlar (0)      Yorum Ekle

Ronin SCHafif tasarımı ve üstün dengeleme özelliği ile Ronin-SC, aynasız kameralar için 3 eksenli bir dengeleyicidir ve kullanıcıların kolaylıkla profesyonel görüntüler oluşturmasını sağlar.


Ronin SC Hafif ve KompaktNeredeyse her durumda film yapımcıları ve içerik yaratıcıları için fırsatlar sunan Ronin-SC, her yere gitmek için inşa edildi. Magnezyum ve alüminyum yapı, yüksek mukavemetli kompozit malzemelerle birlikte sadece 1,1 kg'da sağlam performans sağlar. Modüler, hızlı kurulum tasarımıyla Ronin-SC sınırlı alanlarda rahatça paketlenebilir ve kolaylıkla taşınabilir.
Gimbal Boyutları [1]: 220 x 200 x 75 mm
Ağırlık: 1.1kg
Maks. Pil ömrü: 11 saat


Ronin SC Büyük UyumlulukRonin-SC, sıkı performans standartlarını karşılarken aynı zamanda geniş bir kamera ve lens yelpazesini de destekler. Yine yumuşak ve sinematik bir çekim elde ederken, 2,0 kg'lık bir taşıma yükünü desteklemek için titizlikle test edilmiştir. Obtüratör ve odak için sezgisel ve kullanıcı dostu kontroller çoğu kamera markası için de mevcuttur.Ronin SC Dinamik KararlılıkAksiyon dolu sahnelerde bile, Ronin-SC mükemmel bir denge sağlıyor. Spor modu, stabilizasyonu sürdürmeye devam ederken her bir eksenin hassasiyetini arttırır, Ronin-SC'yi hızlı takiplerde, ani hareketlerde ve hatta yöndeki değişikliklerde daha etkili hale getirir.

Ronin SC Engelsiz Roll Ekseni

Yenilikçi bir çerçeve, kamera yükünü dönme ekseninin üzerine yükselterek kameranın dahili ekranını engellemekten kurtarır. DJI bu konsepti tanıttıktan sonra, el tipi gimbal endüstrisi boyunca benimsendi.

Ronin SC Engelsiz Pan Ekseni

Yenilikçi bir çerçeve, kamera yükünü dönüş ekseninin üzerine yükselterek kameranın dahili ekranını engellemekten kurtarır. Pan ekseni sürekli harekete izin verir ve kamerayı daha iddialı çekimler için serbest bırakır. Sonsuz 360 ° rulo gibi seçenekler, film yapımcılarının tamamen benzersiz çekimler yapmasını sağlar.

Ronin SC En Ufak Detaya Kadar

Her gerekli kontrol için düğmelere ve tetiklere kolayca erişebilirsiniz. Genişletilmiş bir batarya tutuşu uzun tutmayı daha kolay ve kaymaya karşı koruyarak gün boyunca anları yakalamanızı sağlar.


Ronin SC Otomatik ÖzelliklerRonin-SC, hayal gücünüzü serbest bırakmak için gelişmiş yakalama özellikleri sunar.


Ronin SC Panaroma

Düzgün, otomatik hareket kontrolü, eşsiz kalite ve hassasiyetle panoramalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Ronin SC Timelapse

Günbatımını ve çiçek açan çiçekleri sabit bir çerçevede yakalayarak, zamanın geçişini nihai hikaye anlatım aracınız yapın.


Ronin SC Motionlapse

Düzgün gimbal hareketi, timelapse'ınıza çekici bir öğe ekler.

Motion Control

İhtiyacınız olduğunda istediğiniz kareyi tam olarak tekrarlamak için bir kamera hareketi yolu oluşturun.


Ronin SC ActiveTrack 3.0ActiveTrack teknolojisi ilk defa Ronin serisine ulaşmıştır. Kameranın üzerine monte edilen bir akıllı telefon, Ronin uygulaması ve Ronin-SC, her zaman pürüzsüz, kesin bir yalpalama hareketi elde etmek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır ve vizyonunuza uyan çekimi oluşturmaya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Ronin SC Force MobileRonin-SC, Force Pro kamera hareket kontrol sisteminin uygulama tabanlı bir sürümü olan Force Mobile'ı tanıttı. Akıllı telefonunuzu yana yatırıp döndürerek kullanıcılar, içgüdüsel bir hisle akıcı, etkileyici bir çekim sunarak ultra düşük gecikmeyle gimbal'ı kontrol edebilir. [3]

Ronin SC Ronin AppRonin uygulaması, Ronin-SC'yi profesyonel ve kullanımı kolay yapan daha iyi bir kullanıcı deneyimi için de geliştirilmiştir. Düzen, önceden ayarlanmış senaryolara daha hızlı erişim sağlayacak şekilde geliştirilmiştir ve ayrıca kullanıcıların el gimbalında ustalık kazanmalarına yardımcı olacak öğreticilerle birlikte bir kamera dengeleme kılavuzu da ekledik. Bu uygulama aynı zamanda, film yapımcılarını harika çekimler yapmakta serbest bırakan, donanım ayarını en aza indirir.


Ronin SC Güvenlik Özellikleriyle Basit KurulumHer koldaki eksen kilitleri daha hızlı saklama ve bireysel eksen dengeleme sağlar. Hızlı Açma Plakası, anında yeniden montaj için mükemmel kamera konumunu ezberlemek için bir konumlandırma bloğu içerir. Gücü keserken, motorlar kademeli olarak gimbalın gücünü keserek, çekiminizin sizi nereye götürürse götürsün güvenilirlik ve hızlı kurulum sağlar.


Ronin SC Aksesuarların EkosistemiGittikçe büyüyen güçlü aksesuarların listesi Ronin-SC'yi sınırları daha da zorlama konusunda güçlendirmekte ve film yapımcılarına sonsuz hayal gücü için araçlar sunmaktadır.
* Opsiyonel aksesuarlardır, AYRICA satılır.


Ronin SC Focus Motor

Kamera odağını kontrol etmek için Odak Çarkıyla çalışır.

Ronin SC Focus Wheel

Ayrılabilir montaj tasarımı ile hassas, yumuşak odak kontrolü sunar.


Ronin SC Komuta Unitesi

Motor ayarlarını ayarlar, çalışma modlarını değiştirir ve ekran ve 5D düğmesi ile uzaktan kumanda ayarlarını seçer.

Ronin SC Telefon Tutucu

ActiveTrack'i kullanmak için akıllı telefonunuzu kameranın üzerine veya bir monitör görevi görmek için tutamağın kenarı boyunca monte eder. [4]


Ronin SC Delikli Plaka

Ekstra aksesuarların montajı için 1/4 "-20 kılavuzlu delikler ile donatılmıştır.

Ronin SC BG18 Kavrama

Güvenilir bir tutuş için genişletilmiş bir tutuş ile 11 saate kadar çalışma sağlar.


1. Gimbal katlandığında ve BG18 Grip'e bağlı olmadığında.
2. Cilala monte edilen gerçek yüklere bağlı olarak, dengeleme için karşı ağırlıklar gerekebilir.
3. Force Mobile şu anda yalnızca iOS'ta kullanılabilir.
4. İzleme işlevi, yalnızca dahili Wi-Fi iletimi olan kameralar için kullanılabilir.Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.