• MOZA İ FOCUS & HANDUNİT SET - WİFİ SYSTEM
  • MOZA İ FOCUS & HANDUNİT SET - WİFİ SYSTEM
  • MOZA İ FOCUS & HANDUNİT SET - WİFİ SYSTEM
MOZA İ FOCUS & HANDUNİT SET - WİFİ SYSTEM
Ürün Kodu : 3       Yorumlar (0)      Yorum Ekle

SONSUZ GÜÇ


Yeni bir gelişmiş motor teknolojisi ile tasarlanan MOZA iFocus kablosuz odaklama motoru sadece 198g ağırlığındadır ve 24 saate kadar dayanabilen dahili bir pile sahiptir. 


AYARLANABİLİR FOCUS ARALIĞI

Başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ayarlayarak, iFocus motor raf odaklama sırasında ayar noktalarında otomatik olarak doğru şekilde durabilir.


KABLOSUZ FOCUS KONTROLÜ

iFocus sistemi, tüm değişikliklerle uyumlu olan ve çapı 15 mm ila 33 mm arasında değişen herhangi bir boruya veya tutamağa montaj için uygun olan kablosuz takip odaklama ünitesini özelleştirir. AIR / AIRCROSS gibi çeşitli gimballerle mükemmel uyumludur.


HASSAS KONTROL


İFocus takip odaklı motor, güç yoğunluğunu etkili bir şekilde artırmak için profesyonel bir elektromanyetik tasarım kullanır. Kablosuz kontrol tekerleği ( I FOCUS HANDUNİT ) , hafif açı değişikliklerini algılayabilen ve çekim sürecinde merceğin gerçek zamanlı ve yüksek hassasiyetli hareketini gerçekleştirmek için yüksek hassasiyetli bir motorla işbirliği yapabilen yüksek hassasiyetli bir takip odak düğmesi ile donatılmıştır. İFocus ve gimbal ile birlikte mükemmel bir şekilde çalışıyor ve 100 metreye kadar yüksek hassasiyetli kablosuz kontrol sağlıyor.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.